Diakonie ČCE (DKnL) > Služby občanům > Sociální služby

Do velikonoční výzdoby na náměstí TGM se zapojí i klienti královédvorské Diakonie

U nás to žije!

Redakce / 30.03.2021, Dvůr Králové nad Labem, diakonie.kralovedvorsko.cz
S klienty Denního centra pro seniory a Domova Diakonie jsme se zapojili do soutěže, kterou vyhlásilo Městské informační centrum. Soutěž spočívala ve vyluštění a odeslání dvousměrky. U luštění byla zábava, klienti prožili pohodové dopoledne a zároveň si procvičili paměť.

FOTOGALERIE - Březnové zprávy z Diakonie

Díky dárku od Ježíškových vnoučat, podpoře firmy Malus Choustníkovo Hradiště a ochotě seniorů zapojit se, pokračujeme v sušení křížal z jablek. Ty následně dělají radost druhým.

Situace v zemi v letošním roce způsobila, že jsme přijali výzvu z městského úřadu, abychom se z Diakonie zapojili do jarní výzdoby náměstí TGM, o kterou se dříve starali žáci místních škol. S klienty jsme připravili dekorace s velikonoční tématikou, které budou k vidění na náměstí T.G.M. od 29. března. Věříme, že společně nazdobíme břízky a počasí nám u toho bude přát.

Lenka Trochimovič
Diakonie ČCE (DKnL)