Vyhledej
Šikovné nákupy
Diakonie ČCE (DKnL) > Služby občanům > Sociální služby

Jaro 2020 v královédvorské Diakonii

Redakce / 5.06.2020, Dvůr Králové nad Labem, diakonie.kralovedvorsko.cz
Do běžného režimu se vrací celá republika a naše středisko také nezahálí. Terénní pečovatelská služba funguje už na 100%, do pobytových služeb mohou návštěvy, na otevření připravujeme Denní centrum pro seniory. V něm jsme během dubna vybavili zázemí pro pracovníky a klienty novým nábytkem a malujeme klubovnu.

FOTOGALERIE - Jaro 2020 v Diakonii

Děkujeme za podporu naší práce v náročném období všem našim zaměstnancům. Od pracovníků v přímé péči, kuchařek, pracovníků údržby, prádelny a úklidu, až po administrativní pracovníky. 
Dále děkujeme všem dárcům, kteří svým darem vyjádřili sounáležitost a přispěli k chodu služeb střediska pro naše klienty v nouzovém stavu. Dostali jsme stovky ušitých roušek, litry dezinfekčních prostředků, dobré jídlo a další drobné dary, které přispěly k udržení optimismu a dobré nálady. Zároveň děkujeme Městu Dvůr Králové n. L. a Královehradeckému kraji za všechnu materiální podporu.

Středisko bylo také zapojeno do projektu Diakonie ČCE „Dopisy pro radost“. Dobrovolníci psali dopisy a děti malovaly obrázky pro klienty, které jsme předávali nejen obyvatelům Domova Diakonie, ale i klientům terénní pečovatelské služby a Denního centra pro seniory. S těmi jsme se tak snažili i v nouzovém stavu zůstávat v kontaktu.

Pohodové dny z Diakonie Dvůr Králové n. L. přeje 

Lenka Trochimovič
sociální pracovnice

Další články Diakonie ČCE (DKnL)

 
Vaše komentáře

Přečteno 468x
 
Hodnocení článku:
Kontakt
Diakonie ČCE - středisko ve Dvoře Králové n.L. 

Adresa:
nábřeží Benešovo1067 544 01 Dvůr Králové n.L. 
Tel.: 499 621 094, 739 244 728 
E-mail: 

Web: http://dvur-kralove.diakonie.cz
Kalendář akcí