Vyhledej
Diakonie ČCE (DKnL) > Služby občanům > Sociální služby

Léto v královédvorské Diakonii

Redakce / 1.08.2019, Dvůr Králové nad Labem, diakonie.kralovedvorsko.cz
Začátkem června jsme začali vítat léto a radovat se z hezkého počasí. Rádi vás seznámíme s aktivitami, které jsme absolvovali.
 

Nejprve jsme vyrazili s obyvateli Domova Diakonie a klienty Denního centra pro seniory do restaurace Penzionu za vodou na zmrzlinový pohár

Další týden následovalo opékání špekáčků na zahradě, při kterém nám pro radost a k dobré atmosféře hrál a zpíval pan Bedřich Zvára. 

Před koncem školního roku k nám zavítal se svým vystoupením Pěvecký sbor Ostrováček při ZŠ Na Ostrově z Jaroměře. Svými písničkami nás vystupující děti a mládež potěšily a zazpívaly řadu populárních melodií. 

Oblíbenou venkovní činností bývá sportovní dopoledne, které letos proběhlo na začátku července. Všichni účastníci z řad seniorů si mohli vyzkoušet několik disciplín - od rybolovu, soutěž s míčky až po trénink jemné motoriky za pomoci dřevěných prvků. Pod stromy nebylo takové horko a zažili jsme spoustu legrace. Protože nešlo tak úplně o sportovní výkony, dostali všichni zúčastnění při zakončení diplom. 

Za příznivého počasí jsme se seniory vyrazili na prohlídku Tyršova koupaliště, které někteří zúčastnění viděli vůbec poprvé. Při procházce jsme mohli zavzpomínat na dříve prožitá horká léta i s malou dobrotou nakonec.

Všem přejeme příjemné léto se spoustou zážitků a mnoha drobných každodenních radostí.

Lenka Trochimovič

sociální pracovnice

Další články Diakonie ČCE (DKnL)

 

 

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 922x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět